Inimene ei tohi anonüümselt blogida??

Mul tuli täna 2 uut blogipostituse ideed. Aga noh alustan siis selle postitusega :D.

Nimelt lugesin Prinsessi blogipostitust Paksukese kohta(loe siit). Ja no kommenteerisin ka loomulikult, sest ma ei tea miks ma nii närvi läksin, aga mingeid suvalisi inimesi(nagu näiteks ühte Krisi) ajab närvi, et Paksuke võtab nii laiapinnaliselt sõna ise anonüümne olles. Nagu mida?? Mind hullult häirib see, et inimestele jääb se anonüümsus ette…

Ja Printsess kommenteeris ka umbes midagi sellist “kaua selle perekonnanime avalikuks tulek ka aega enam võtab 😀 Tegelikult olekski paras, kui see avalikuks tuleks”.

Siin on mulle küsimus! Mis sa selle informatsiooniga peale hakkaksid? Mis see annab sulle?? Mina arvan seda, et iga inimene võib blogida nii nagu ise tahab! Olgu siis anonüümne või mitte.

Ma sellest draamast ei tea midagi, et kes kellele halvasti ütles, aga c’moon!! ME KÕIK TEEME VIGU!!! Mina olen ka kunagi kirjutanud halva postituse seoses Alari Kivisaare blogiga, aga kustutasin selle ära.. Miks? Sest ma tundsin, et tegin valesti ja ma ei mõelnud enam niimodi. Ma vabandasin, sest Alari oli kahjuks seda postitust lugenud. No jah…

Printsessile tundub ette jääma ka see, et inimesed kaovad ära või kustutavad postitusi… Las inimesed kustutavad neid! Näiteks mul oli häbi selle postituse pärast ja ma ei tahtnud seda üleval hoida… olen juusiis argpüks, aga issand jumal las ma siis olen :D!

Siis olen kuulnud, et Mallukas on Paksukese kohta halvasti kirjutanud, teda ka häiris see anonüümsuse teema… ja tegi teda maha… mis on ikka eriti nõme… mul üks tuttav ütles, et äkki Mallukas kardab, et keegi blogija saab temast kuulsamaks 😀 Ei teagi… äkki tõesti!

Ja samas neid screenshotte vestlustest üles panna on ka nagu extra nõme!

Aa see ka, et millest ta blogib pidavat häirima… nagu aghhh!! LAS IGA INIMENE BLOGIB MILLEST TAHAB! Tänapäeval on neid label’eid jumala mõtetu kasutada, et a’la olen trenniblogi ja siis kui kirjutan ühe korra ma ei tea raamatutest siis saan sõimu…. NAERUVÄÄRNE!

Siis veel see facebooki grupiteema… Printsess pidavat seal ka olema, ei teagi kas nüüd on, aga tema lausa üllatus nii palju, et Paksuke on selle admin. Oh jah… Küsin veel kord, MIS SEAL VAHET ON??

Ja Mallukas, kuigi oled ka tore blogija siis palun sa võiksid mõelda mida sa kirjutad… samamoodi Printsess.(Sellesmõttes, et olete mõlemad lahedad, aga no see värk pole ka cool, et teete maha jne…)

Minu jaoks on Paksuke küll maru lahe ja chill ja sõbralik ja laheda huumoriga 😀 Ja selles kui ta tahab olla anonüümne siis olgu 🙂 Ja väga tore, et sa ei ole kuskile ära kadunud(vähemalt praegu) ja saad selle hate’iga korralikult hakkama :). Mulle meeldib su blogi ka lugeda!!

Okei ma rahunen nüüd maha ja lähen tegelen millegi muuga :D.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s