Näljamängud triloogia 1. raamat

SPOILER ALERT!

Kui ma olin Eestis siis ma sain endale Näljamängude triloogia raamatu(kus siis on kõik “Näljamängude” raamatud koos). Esimese raamatu olen läbi lugenud… võin isegi öelda, et lugesin selle üpriski ruttu läbi(mul on just niimodi, et kui raamat meeldib võin selle väga ruttu läbi lugeda ja kui ei meeldi siis see lugemine ainult venib ja venib…. ja venib :D.

Ka mina kuulun sinna “gruppi” kellele raamatud meeldivad rohkem kui filmid…Näiteks mulle meeldis väga see, et Ruest ja rebasenäo kohta oli natukenegi rohkem infot raamatus, kui filmis.

Raamat oli väga huvitav ja sain nii palju asju teada mida ennem ei teadnud, nagu näiteks need monstrumid kes mängude lõpus tapsid Cato olid kõik eelnevad võistlejad, kes siis moondutati huntideks… nagu filmis seda välja üldse ei toodud. Samamoodi Katnissi tunded Peta vastu… kuigi mulle hullult meeldib Jennifer Lawnrence siis minu meelest ei olnud Katniss ta parim roll, tal on paremaid rolle, nagu näiteks Joy(appikene ma jumaldan seda filmi!!). Aga Näljamängude filmis ta tundus koguaeg ükskõikne ja paar korda ainult näitas välja ta tõelisi tundeid… aga raamatu lõpus tuli välja, et ta oli ikkagi armunud Peetasse.

Mulle esimene raamat meeldis täiega ja no film mitte nii väga, aga see-eest mulle meeldib väga 2. raamatu film ja ma loodan südamest, et 2. raamat on ka sama huvitav kui esimene!

Muidu raamatut oli väga huvitav lugeda ja nagu hoidis mingis mõttes “pinget üleval”. Ja lugedes ei hakanud üldse igav…

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s