Peaks trenni tegema:D

Photo is taken from this site

Hei! Tänase postituse idee sain Liisalt. Nonii kui keegi arvab, et ma pole elusees trenni teinud siis ta eksib :D! — nimelt hakkasin ma korralikult trenni tegema pärast Kerli raamatu lugemist :D, sest see pidavat lisama inimese kehasse õnnehormoone.

Ja kui ma olen käinud füsioterapeudi juures siis see liikumine on ikka väga tahaplaanile jäänd(kooli pärast :D) aga siis vahepeal hakkasin uuesti trenni tegema, ei ärge arvake, et ma käin kuskil jõusaalis… ma vaatan youtuubist trennivideosid.

Ja mul on youtuubis isegi salajane playlist nende videode jaoks, aga võin öelda, et minu lemmikum trenniyoutuuber(?) on Pamela Reif, sest ta videod on nii lahedad 😀 ja just sobivad mulle. Ma jälgin ka teiste videoid, aga tema videod on ikka paremad :D.

Aa unustasin seda öelda, et olen saanud füsioterapeudilt “trennipäeviku” laadse lehe(soome keeles on liikuntapäiväkirja, ei teagi kuidas eesti keeles… ups :D). Ühesõnaga olen sinna kirja pannud kõik asjad mida olen nädala jooksul teinud, alates kõndimisest lõpetates cardioga.

Mulle endale meeldib teha mingi chair workout’i või ongi cardiot ja kehakaalu treeningut(?) jällegi soome keeles sõna hoopis teine 😀

Olen proovinud ka HIIT treeningut ja no minu meelest see oli raske :D, keda huvitab siis vaadake näiteks seda videot

Vot siuke postitus valmis siis täna :). Muide ma teen joogat ka, ja kes on huvilised siis mulle meeldivad väga Adriene videod.

Ilusat esmaspäeva teile! Ja mõelgem, et esmaspäevad on uute võimaluste jaoks, ja me saame teha asju paremini 🙂

Lisan siia ka ühe pildi oma instast:

-THEPROUDKING👽

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s