Kas sina oled pohhuist?? and #30daysofforgiveness….

Tere! Kes mäletab, siis kui ma käisin Tartus siis ma sain endale Malluka raamatu(seda saab lugeda SIIT) Olin sellest raamatust väga vaimustuses ja kui koju jõudsin hakkasin seda kohe lugema…. ja no lugesin selle raamatu ikka väääga kiiresti läbi :D, sest see oli lihtsalt nii huvitav! Seda lugedes mind valdas palju emotsioone, sain naerda ja nutta. Mis oli minu jaoks väga üllatav, ma ju ei nuta kui ma loen mingit raamatut :D…

Mulle meeldisid need küsimused ja vastused raamatus ja samamoodi ka postiused, sest kindlasti ma pole mingi vana Malluka “fänn”(hakkasin teda jälgima 2015 aastal) kuna ma pole neid postiusi üldse lugenudki. Tean, et Liivi tegi samal teemal postituse ja ta kirjutas, et talle need sünnituse jutud ei meeldinud…. no… mind väga ei häirnd :), aa ja no mulle hitleremmede postitus küll täiega meeldis 😀 ausõna, ma sain nii palju naerda! #pleasedontkillme.

Ma arvan, et kõige rohkem selle raamatu juures meeldisid mulle  tema nipid blogijatele… neid oli
väga huvitav lugeda, ja sobivadki vast algajale(nagu mina :D).

Ja ma sain samas nii palju asju teada tema kohta. Ja väga-väga huvitav oli lugeda sellest, kes ta oli ennem Mallukaks saamist. Ja raamatus ma ei pidanud üldse pettuma, sest kui ta oskab juba blogida naljakalt siis raamatut oskab ka humoorikalt kirjutada!

Kui mõelda postituse pealkirjale, siis mina enda meelest ei ole “pohhuist” no vähemalt mitte kõige osas… loomulikult kui keegi niisama ilguks nagu face to face siis mul ei oleks vast väga ükskõik, aga kui siia blogisse tuleks negatiivset tagasisidet, siis nüüd se mind enam ei kurvastaks. Olen kasvanud nende 3 aastaga üüratult palju(vähemalt enda meelest) ja no esiteks inimene ei teagi kes ma olen, ja kui blogi ei meeldi, siis nagu… ära loe seda! Lihtne ja arusaadav, eks?

Aga tahan seda öelda, et malluka raamat pani mind asju teise pilguga hindama ja ma olen muutnud nagu vabamaks küll… näiteks ei ole mõtet stressata asjade üle, mida sa kontrollida ei saa. Nagu ma olen muidu hullult stressaja jne, aga nüüd olen sellest aru saanud, et ei ole mõtet! Ja elu on väga palju lihtsam kui andestad inimestele… see on küll super tõsi!
Kerli rääkis oma instagrammis siuksest asjast nagu #30daysofforgiveness, olen seda ise ka teinud ja no olen andeks andud inimestele… ja… ausõna on kergem :).

So, ma soovitan seda raamatut kõikidele!Aga eriti veel neile, kes võtavad kõike hinge ja on nagu mina :D… siis kui te loete siis loodetavasti olete natukene rohkem pohhuistid 🙂
Kes seda soovib osta siis seda saab teha SIIT. 

-THEPROUDKING👽

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s