EBA 2019 results, am I disappointed?

Tsauki! Tänane postitus on siis eesti keeles :). Eile toimus EBA 2019 auhindade üleandmine Vabal Laval. Enne seda toimus loomulikult ka Meet&Greet mille laivi ma Õhtulehe fb lehel vaatasin ja mulle väga meeldis see. Triinu-Liis oli väga tore ja blogijaid oli ka huvitav kuulata, leidsin isegi uue laheda blogija keda hakkasin kohe jälgima. Selleks oli Kodu Otsides blogi autor. Kes tahab Meet&Greeti järele vaadata, seda saab thea SIIT.

Nüüd aga lähme tulemuste juurde. Lisan siia ka pildi nendest:
Ma jäin jälle viimaseks :D, mul pole enam halb tuju sellepärast, sest mul on nende 3 aastaga hääletajate arv tõusnud ikka kõvasti! Nüüd sain siis 120 häält(millest siis 1 on minu oma :D), aga ikkagi see on minu jaoks ikka jumala tore, et sain lausa üle 100 hääle… 
SUUR SUUR TÄNU KÕIKIDELE, KES HÄÄLETASID MINU POOLT! Uskumatu, kui ma neid tulemusi nägin ma olin nii õnnelik, iga aastaga hääletajate arv tõusis! 
Ma olin oma 2 postitust ka saatnud züriile hindamiseks. Üks oli pildi postitus ja teine oli “avameelne” postitus, ma otsustasin saata oma selle foto postituse(link) ja selle avameelse postituse(link). Fotopostitusel ühe züriiliikme  tagasiside oli siuke(muutmata kujul): Ütlen ausalt, et kui pildid oleks täiskasvanu tehtud, siis oleks hinne madalam, aga lapse kohta on toredad ja huvitavad pildid! Kokku selle postituse eest sain ma 16 punkti, mis on minu meelest väga hea tulemus!
Avameelse postitusel üks kirjutas ainult Oeh ja punkte sain kokku 5 :D. No kui ma nüüd mõtlen siis panin vast ise postitusega mööda :D, natukene mõtlesin, et appikene kas olen kirjutanud üldse mingeid häid postitusi, aga statistika näitab, et olen :D… ja mul oli natukene häbi selle postituse pärast, sest nüüd lugedes mulle see ei meeldinud. 
Aga siis sain aru, et see on minu blogi ja ma kirjutan ise milliseid postitusi tahan ja üldse nagu kui sulle öeldakse face to face või kuskile messengeri, et mul on hea blogi siis see on parem tunne kui mingi koht kuskil võistlusel… aga ärge mõelge, et ma ei hooli hääletajatest, nagu ütlesin olen jumalast tänulik kõigile 100+ inimestele!!! Olen isegi tänulik züriiliikmetele, sest õppisin nendest kommentaaridest… AITÄH TEILE!!! 
Päriselt ma ei suuda sõnadesse panna kui õnnelik ma TEGELIKULT olen!!! suur suur suur suur suur suur suur suur tänu KÕIKIDELE KES HÄÄLETASID, KES ON MU BLOGI KÜLASTANUD, KES ON MULLE ÖELNUD, ET MUL ON TORE BLOGI,KES ON KOMMENTEERINUD MU BLOGI, KES ON MULLE NÕU ANDNUD SEOSES BLOGIMISEGA(siin kohal võiks tänada Manjanat, aitäh sulle!) 
Väljas on nii ilus ilm, et lähen välja, ilusat suve kõikidele!!

EDIT: Seda postitust on vaadatud 283 korda,millest peaegu kõik klikid on tulnud Eestist 😯. Nendele kes ei tea siis ma elan Soomes ise… aga omgg ja tänu nendele klikidele mul on 3000+ külastust! Aitäh teile!! Ma arvasin, et bloggeri statistika luger on katki vms :D… samas arvan, et  tänu tulemustele on tulnud nii palju klikke:D

EDIT2: Aitäh marimell.eu blogis kommenteerijale “Kukujuku” kes viitas minu blogile :).
-THEPROUDKING👽

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s